KONTAKT

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nie przyjmujemy zamówień telefonicznych i mailowych. Jedyną formą złożenia zamówienie jest zakup na platformie www.biomondo.pl

Niestety nie ma takiej możliwości.

Wszystkie koszty dostawy znajdują się w zakładce DOSTAWA.

Tak, do przesyłki pobraniowej jest doliczana usługa pobrania, a jej koszt znaleźć można w zakładce DOSTAWA.

Darmowa dostawa obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł. i nalicza się automatycznie po przekroczeniu limitu kwotowego.

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni robocze + czas dostawy. Zamówienia złożone po południu są traktowane jako zamówienia złożone następnego dnia roboczego.

Po każdej zmianie statusu wysyłamy maila z informacją na jakim etapie jest Twoje zamówienie.

Link do śledzenia paczki oraz numer przewozowy jest wysyłany w mailu ze statusem „wysłane”.

Przy złożeniu zamówienia zawsze wysyłany jest mail z potwierdzeniem. Wysyłamy również maila z informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji. Jeśli mail nie dotarł sprawdź proszę SPAM lub katalogi na swojej skrzynce pocztowej.

Formularz zwrotu i instrukcje dotyczące zwrotu towaru znajdują się na naszej stronie www.biomondo.pl w zakładkach Reklamacja oraz Zwroty.

Wszystkie reklamacje należy przesyłać emailem pod adres biuro@biomondo.pl. Jeśli reklamacja dotyczy produktu uszkodzonego podczas transportu, do reklamacji proszę dołączyć zdjęcia.

Nie, aby dokonać zakupu w biomondo.pl nie musisz się rejestrować.

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

    Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez BIOMONDO SP. Z O.O, 20-023 Lublin, Fryderyka Chopina 41/2, NIP 946-267-24-60, REGON 60463242 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

    Wymagane zgody: